Dilmah Харчове обслуговування

Dilmah в кулінарній індустрії і індустрії гостинності

Запрошення відчути розкіш справжнього чаю

Разом з програмою WorldChefs ми зробили революцію в чайній церемонії у світі - чайний сніданок подається разом із справжнім чаєм, приготованим в традиційному, ремісничому стилі. Основна увага цієї прекрасної події концентрується на повазі до природи і тому, чим вона наділила кожен сорт чаю.

З відродженням чайних традицій і визнанням чайної культури, чай став сучасним обов'язковим атрибутом у світовій індустрії гостинності. Чай Dilmah поєднує в собі високу якість, оригінальність, пристрасть і етику разом з романтичною і чуттєвою пригодою, яку він обіцяє. Щоб сформувати таку атмосферу ми створили сорт розкішного чаю Seven Star Luxury, мета якого - змінити відношення до чаю у світі.

Завдяки витонченому смаку, аурі багатства і багатої спадщини, якою він володіє, чай прекрасно себе зарекомендував у сучасному світі. Розкішний сорт чаю Seven Star Luxury створений для того, щоб запропонувати фахівцям індустрії гостинності створити гостям унікальний досвід прийому чаю у будь-якій обстановці. Dilmah пропонує широкий асортимент продукції, спеціально створеної для індустрії подорожей і гостинності. Крім того, за допомогою спеціально розроблених програм Dilmah організовує проведення таких необхідних тренінгів, де на заняттях чайної школи навчають чайному мистецтву і обмінюються знаннями.

www.sevenstartea.com

Dilmah… представляє відмінні продукти, високі стандарти у продажу своїх продуктів, і у них також є те, що ми шукаємо - у них є пристрасть до нашої професії. Тому ми дуже раді бути партнером Всесвітньої асоціації співтовариства шеф-кухарів і кожного шеф-кухаря окремо по всьому світу

Шеф-кухар Гиссур Гудмундссон (Gissur Gudmundsson), президент Всесвітньої асоціації співтовариства шеф-кухарів (WACS)

Коли ви п'єте чай Dilmah перед очима проносяться нагір'я і долини, ви відчуваєте опади, а також усвідомлюєте важливість часу збирання і обробки чаю. Випробуйте чистоту і силу ароматів їх регіональних сортів чаю, таких як серія Watte, у них є усі чудові аромати виняткового асортименту t - Series.

Шеф-кухар Бернд Убер (Bernd Uber), референт Black Hat & WACS.

Натисніть тут, щоб дізнатися більше про Dilmah в кулінарній індустрії і індустрії гостинності