Політика конфіденційності та використання файлів "cookie"

Дана Політика конфіденційності встановлює, як саме компанія Dilmah Ceylon Tea PLC ( "Dilmah") використовує та захищає будь-яку інформацію, яку Ви надаєте Dilmah при використанні цього веб-сайту (https://dilmahtea.com.ua/). У Dilmah ми хочемо забезпечити Вас виключно приємним досвідом. І хоча нам необхідно збирати певну особисту інформацію, ми поважаємо і зобов'язуємося забезпечити захист Вашого права на недоторканність приватного життя відповідно до даної Політики конфіденційності. Дана Політика конфіденційності поширюється на цей Веб-сайт. Дана Політика конфіденційності не поширюється на інші веб-сайти, на які ми посилаємося.

Примітка:

  • Dilmah залишає за собою право час від часу змінювати політику, оновлюючи цю сторінку. Вам слід періодично перевіряти сторінку, щоб переконатися в тому, що Ви згодні з будь-якими змінами
  • Політика конфіденційності
  • Використовуючи веб-сайт, Ви висловлюєте згоду на використання і розкриття Вашої особистої інформації відповідно до діючої Політики конфіденційності. Дана Політика конфіденційності включена до Умов використання і регулюється ними.